https://ifxdirect.net/partners/
Українська
العربية
中文
English
Français
हिन्दी
Bahasa Indonesia
Bahasa Malay
اردو
Português
Русский
Español
ไทย
Vietnamese
বাংলা
Ўзбекча
O`zbekcha
Қазақша
Стати партнером
Вхід для партнерів
Наші переваги
Види партнерства
Як залучити клієнтів
Матеріали
Вебмайстру

Механізм роботи партнерського посилання

Основним механізмом обліку залучених клієнтів є партнерське посилання - унікальне для кожного партнера. Користувачі, які перейшли за цим посиланням та відкривають торговий рахунок в ІнстаФорекс протягом пів року з моменту останнього відвідування партнерського посилання, автоматично прописуються у партнерській групі власника посилання. З таких клієнтів партнер отримує комісійні винагороди.

1. Створіть партнерське посилання тут
2. Поширьте партнерське посилання у соціальних мережах або серед знайомих
3. Отримайте винагороду!

Яка структура партнерського посилання?

Партнерське посилання складається з двох частин:

Наприклад, якщо ви хочете розмістити партнерське посилання, яке вестиме на сторінку конкурсів компанії, то воно матиме вигляд: https://ifxdirect.net/ua/forex_contests.php ?x=ABC (де замість АВС — Ваш партнерський код).

Крім того, у партнерському кабінеті ви зможете автоматично сформувати реферальне посилання на будь-яку сторінку сайту компанії, а також корпоративні форуми.

Партнерський код

Партнерський код із 3-5 латинських літер може бути використаний без посилання. Ваші клієнти можуть використовувати його під час відкриття рахунку (у реєстраційній формі для цього передбачено спеціальне поле). У цьому випадку ви також отримуватимете з них партнерські винагороди.

Якщо клієнт вже має рахунок у компанії, і хоче вступити до Вашої партнерської групи, або якщо у вас є інші питання щодо роботи з партнерським посиланням, просимо звертатися по e-mail: .

Партнерський розділ ГК ІнстаФінтех © Copyright 2007-2023
Группа компаний ИнстаФинтех: торговые марки