Технічні питання


Ситуація 1.
 
Ви забули свій пароль трейдера.
 
Рішення: Зверніться в службу підтримки через будь-які засоби зв'язку, надавши їм номер рахунку та кодове слово. Також повідомте бажаний новий пароль трейдера (латинські букви та цифри від 6 до 12 символів).
 
Ситуація 2.
 
Ви забули своє кодове слово.
 
Рішення: Зверніться в службу підтримки поштою або , приклавши до листа скан/фото вашого паспорта/водійських прав, а також повідомивши номер рахунку. Кодове слово буде відновлено або змінено за вашим бажанням.
 
Ситуація 3.

Ви забули свій номер рахунку.
 
Рішення: Зверніться в службу підтримки поштою  або , повідомте свої ПІБ та/або e-mail, на який було відкрито ваш рахунок, приклавши скан/фото вашого паспорта.
 
Ситуація 4.
 
Ви забули свій ПІН-код для зняття коштів.
 
Рішення: Зверніться в службу підтримки поштою  або , приклавши до листа скан вашого паспорта/водійського посвідчення, а також повідомивши номер рахунку та кодове слово. У листі також вкажіть новий ПІН-код.
 
Ситуація 5.
 
Ви хочете змінити e-mail, або будь-які інші дані, зазначені в інформації про ваш рахунок.
 
Рішення: Зверніться в службу підтримки поштою  або , приклавши до листа скан вашого паспорта/водійського посвідчення, а також повідомивши номер рахунку, кодове слово та інформацію, яку необхідно змінити.
 
Ситуація 6.
 
Ви хочете дізнатися будь-які дані вашого рахунку, або змінити плече та тип рахунку.
 
Рішення: Всю інформацію про ваш рахунок ви можете отримати в клієнтському кабінеті, авторизуючись під своїм номером рахунку та торговим паролем. Також в клієнтському кабінеті є опція зміни торгового пароля, плеча та включення/відключення послуги Swap-free.

Вибрані статті

Мінімальна сума поповнення

Мінімальна сума поповнення

Комісії

Які комісії стягуються при введенні або виведенні коштів